BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Koks buvo mano pirmasis dienoraštis

Besimokydama anglų beveik netyčia nuklydau į stalčių, kuriame aptikau savo pirmąjį dienoraštį. Galvojau šiek tiek pavartysiu, bet vos perskaičius kelis įrašus… OMG ir aš tai rašiau??? Taip vaikiškai,… naiviai, lengvai ir… paprastai.


Kadangi dauguma temų jau nebeskaudžios, o priešingai - juokingos :) , tai galiu viską perkelti į virtualias erdves. Nors esu įsitikinus, kad kai kurie įrašai bus skirti tik man, bet taip 1) dar kartą viską prisiminsiu; 2) turėsiu išsaugojus, jei viską sunaikintų ugnis ar netikėtas potvynis (neduok Dieve :DDD). Aišku, dabar nerimausiu, kad vieną dieną dėl nepaaiškinamų priežasčių nedingtų visa internete esanti informacija:)


So let's begin :)


2003m.


Pirmadienis, Kovo 10d.


Sveikas, ilgai lauktas dienorašti! Taip tavęs norėjau, ir štai turiu. Tave man padovanojo tėvai gimtadienio proga. Tiesa, mano gimtadienis visai kitą dieną. Jaučiuosi  labai laiminga!


Mažuose lapuose tai gal ir atrodė ilgas įrašas, bet dabar… :DD Net kaip 14-metė pirmąkart turinti dienoraštį neparašaiu nieko ypatingo. Bet tai juk pateisinama:). Labai bijojau parašyt kokią nesąmonę (vat dabar man jau dzin:) ). Ir šiaip nežinojau dienoraščio rašymo “taisyklių”. Atsimenu, jog ilgai ilgai svarsčiau, ar reikia kreiptis į dienoraštį, ar ne :D


 


Kovo 12d.


Kaip puikiai jaučiuosi! Ar gali patikėti:  mano triušytė Gilė atsivedė šešis triušiukus?! Kaip man jie patinka! Tiesa, triušiukai dar be kailio ir neatsimerkę, tačiau neilgai trukus bus sunku juos pagauti. Nors mano broliui jie negražūs, tačiau man taip ir knieti juos paimti į rankas. Galiu lažintis, A. (dėl viso pikto) paskui sakys: “Ei, triušiukai ne tavo, aš irgi noriu juos palaikyti.”


Argi tai ne gamtos stebuklas? Ryte atsibundi ir randi dar šešis gyvūnėlius narvelyje! Aš neapsakomai laiminga!


Taip miela prisiminti… Tai tikrai buvo tarsi stebuklas. Maža gamtos paslaptis:)


Ir vistik jaučiu, kad dienoraščiui net savo brolį turėjau kažkaip pristatyti:D 

Rodyk draugams

1 komentaras | “Koks buvo mano pirmasis dienoraštis”

  1.   Lina rašo:

    Miela ,tikrai nuostabus rytas buvo pas tave….

Rašyk komentarą